Urządzenie E-light (IPL+RF) stanowi nowość na rynku. Działają na zasadzie połączenia energii światła stosowanego w technologii IPL z bipolarną falą o częstotliwości radiowej RF. Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL

Zapraszamy na

BEZPŁATNY TEST I KONSULTACJE

 

Aby zabieg za pomocą światła został prawidłowo i bezpiecznie przeprowadzony kluczowe są dwie rzeczy: odpowiedni stan techniczny urządzenia oraz kompetentny personel. Jeżeli te elementarne sprawy są na dobrym poziomie, to seria zabiegów przyniesie oczekiwane rezultaty. Dlatego nie chwaląc się sporym doświadczeniem w dziedzinie obsługi sprzętów IPL Będziemy się szczycić certyfikatami przyznanymi przez POLSKIE CENTRUM SERWISOWE IPL. Zapewniamy sprawdzony sprzęt i zregenerowaną głowicę. (...)"Od dwóch lat prowadzone jest w serwisie certyfikowanie regeneracji głowic zabiegowych. Po przeprowadzonym serwisie dołączany jest certyfikat z unikalnym numerem, który w gabinecie może być eksponowany."

 

 

 

Depilacja IPL+RF

Depilacja IPL+RF to usuwanie każdego rodzaju włosów, jasnych i cienkich oraz grubych i czarnych, a ponadto można je stosować dla wszystkich typów skóry. Jedynym warunkiem powodzenia fotoepilacji jest obecność owłosienia z barwnikiem. Im ciemniejszy włos, tym większa jest skuteczność zabiegu.

Czytaj więcej...

 

Fotoodmładzanie IPL+RF

Fotoodmładzanie jest jedną z najpopularniejszych metod na odzyskanie młodej cery w Stanach Zjednoczonych. Metoda polega na skierowaniu intensywnej wiązki światła na skórę, by ją pobudzić. Odpowiednio dobrana długość fali przenika przez naskórek, aby pobudzić komórki skóry właściwej.

Czytaj więcej...

 

Zamykanie naczynek

Energia świetlna emitowana z IPL+RF jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu.

Czytaj więcej...

 

Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień metodą IPL jest wysoce skuteczne. Wiązka światła skutecznie nagrzewa i rozbija nagromadzoną w naskórku melaninę. Dzięki podgrzaniu odpowiednich struktur naskórka następuje ich samozniszczenie. Takie samozniszczenia pobudzają wiele zmian kosmetycznych, jedną z nich jest usuwanie przebarwień.

Czytaj więcej...

 

Redukcja trądziku

Dzięki zastosowaniu silnych impulsów światła – IPL  możemy leczyć zmiany trądzikowe. Jest to zabieg  bezinwazyjny  i nie wyklucza nas z codziennego życia. Podczas serii zabiegów  światłem  IPL leczymy zmiany trądzikowe, jak również likwidujemy bakterie odpowiedzialne za przyczynę trądziku. Poprawia się stan skóry, obkurczają się pory, następuje oczyszczenie naskórka i hamowany jest rozwój bakterii.

Czytaj więcej...

 

 

Salon Monroe Spa  Legionowo, Błękitne Centrum tel. 536-515-995